“Babská jazda” na deň detí

image00601.06.2012 je známy tým , že všetky deti na Slovenku oslavujú svoj sviatok. Áno presne tak, hovoríme o Dní detí. Samozrejme, že sme nezabudli ani na Fortuńákov a rozhodli sme sa, že si spravíme deň detí mimo ubytovne.  Navštívili sme centrum Cik Cak, v bratislavskej Petržalke, kde nás už z diaľky vítala hudba.

Vo vnútri čakalo na deti zopár prekvapení- okrem klasických vystrihovačiek z papiera a maľovaní naše detiská najviac zaujalo modelovanie s hlinou, toto stanovisko malo najväčší úspech, stále bolo plné detí a aj tie naše bolo ťažké odtiaľ odtrhnúť…..

……… Vyhladovaní sme sa rozhodli ešte zastaviť v neďalekom obchoďáku niečo kúpiť pod zub a keďže nám zvýšil nejaký čas,  vyskúšali sme miestne ihrisko pre deti …….

…..Ihrisko stále stojí, deti prišli domov zničené … babskú jazdu možno považovať za úspešne splnenú! Špeciálne poďakovanie patrí našej dobrovoľníčke Mirke,  za úspešnú navigáciu do centra  CC :-)

Text a foto: Lenka Lacová