Vzdelávacie aktivity pokračovali aj po olympiáde

DSC06010V pondelok 18. júna 2012 bolo vonku opäť veľmi horúco. Teplota vzduchu dobrých 30 stupňov, bezvetrie a sucho. No aj napriek týmto “extrémnym” podmienkam kedy je väčšina ľudí niekde na lehátku pri vode, sme prišli do nášho klubu aby sme pre deti pripravili zaujímavé vzdelávacie aktivity. Lenka, Mirka, Zuzka,Ddia a Jaris to bola osádka dobrovoľníkov, ktorí počas dvoch hodín pomáhali deťom s domácimi úlohami.

Lenka asistovala Dominike pri tvorbe projektu o Bojnickom zámku, Zuzka deťom dávala diktát… skrátka každý z nás prispel k tomu, aby si deti rozšírili svoje vedomosti. Simonka si napríklad precvičila počítanie príkladov do desať, Piťu si napísal diktát.

No našli a aj takí, ktorí vďaka našim skladačkám a známej spoločenskej hre Scrable precvičili pamäť a logické myslenie. Ale najväčší úspech asi prinieslo sledovanie prvej časti fotiek z našej olympiády, ktorú sme za rovnakých klimatických podmienok realizovali uplynulú sobotu. Ale o tom pojednáva iný článok. V tom našom si teraz môžete pozrieť pár záberov z našich posledných vzdelávacích aktivít. 

Jaroslav Filo