V máji na ihrisku

DSC05448Štvrtok 10. mája 2012 sme naše klubové priestory na jeden deň zamenili za neďaleké ihrisko. Vonku vládlo príjemné letné počasie, tak prečo to nevyužiť. Po príchode na ihrisko sa naše deti rýchlo rozpŕchli na hojdačky, či kolotoč na ktorých sa mohli vyblázniť do sýtosti. Niet sa čo čudovať, veď kde inde ak nie na ihrisku si môžu deti vybiť svoju energiu.

Zatiaľ čo sa niektoré deti vozili na kolotoči, ostatné deti zaujala známa hra Twister, ktorú doniesla do klubu naša Zurča. :-) A keďže tieto hry nei sú len o deťoch, zapojil som sa do tejto aktivity aj ja. Trochu telocviku predsa neuškodí.

Štvrtkový podvečer na ihrisku nám ubehol rako voda a my sme sa opäť vrátili na fortunu. No pokiaľ nás slniečko nesklame, podobných aktivít bude určite viac.

Tesxt a foto: Jaroslav Filo